+90 332 345 07 83 - +90 532 645 91 60

 

Kurumsal

 

BENDER HİDROLİK; Konya'da uzun yıllardır endüstriyel hidrolik pompaların tasarımı, üretimi ve pazarlanması alanında faaliyet göstermektedir.


Sunduğumuz yüksek kaliteli ürünler ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, zirve yolundaki ilerleyişimizi sürdürmekteyiz.


Geçen zaman içinde sayısız hidrolik pompa üretimini ve teslimatını gerçekleştirdik. Gelecekte de kaliteli malzeme, kaliteli ürün ve ekonomik fiyat politikamızdan taviz vermeden üretim sayısını çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Modern teknolojileri kullanarak, endüstri standartlarını aşan hidrolik pompaların hem tasarımını hem de üretimini gerçekleştiriyoruz. Ürün portföyümüz, dayanıklılık, verimlilik ve güvenilirlik konularında sektörün en yüksek standartlarını karşılamak üzere özenle seçilmiş malzemelerle üretilir.


Hidrolik Pompalar; Mekanik enerjiyi hidrolik enerjiye dönüştüren bir üründür. Elektrik motoru veya içten yanmalı motordan aldığı dönme hareketi ile akışkanı emmeye ve akabinde sisteme basma görevini yerine getirir.


Müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilmek adına geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Yüksek basınçlı hidrolik pompalarımız, endüstriyel makinelerden inşaat ekipmanlarına kadar birçok uygulama alanında kullanılmaktadır.
hidrolik pompa, yüksek basınçlı hidrolik pompa, pistonlu hidrolik dişli hidrolik pompa, Iso Pompa, uni pompa , iş makinası traktör kamyon hidrolik pompa, zf çift dişli eğik pto, zf çift dişli düz pto, zf tek dişli pto, g60 çift dişli pto, g60 tek dişli pto, Kardan mili, MAN Kardan Mili, MAN Volvo Otomatik Roterdarlı kardan mili, MAN Volvo Roterdarlı kardan mili, Volvo Kardan Mili imalatı, Kamyon kardan mili